Rekrutacja zakończona!!"
PWSTE

Rekrutacja na studia -- pomoc

Aby zarejestrować swoją kandydaturę musisz zarejestrować się (założyć konto) i przejść do podstrony "Moje konto", gdzie wyszczególniono konieczne do wypełnienia dane. Na założone konto możesz logować się wielokrotnie. Gdy jesteś zalogowany, po wybraniu z katalogu kierunku studiów możesz dokonać zapisu.

 

Kandydaci którzy legitymują się świadectwem dojrzałości zwanym "starą maturą" muszą podać wynik matury z języka polskiego oraz jednego z przedmiotów wybranego spośród przypisanych do danego kierunku (domyślnie: matematyka, geografia, historia, informatyka, biologia, chemia, fizyka, wiedza o społeczeństwie). Ponadto należy wybrać maturę z języka obcego. Jeśli nie był on na maturze zdawany, należy wpisać ocenę ze świadectwa ukończenia szkoły.

Osoby z „nową maturą” muszą obowiązkowo posiadać maturę z języka polskiego, języka obcego oraz jednego z przedmiotów wyszczególnionych powyżej.


Jeśli wymogi dla danego kierunku nie zgadzają się z wprowadzonymi danymi, przy próbie zapisania się na dany kierunek pojawia się komunikat: "Nie jest możliwe spełnienie warunków rekrutacji!". Komunikat taki może też oznaczać, że nie wpisałeś wszystkich ocen (w przypadku studiów II stopnia - należy wpisać ocenę uzyskaną na studiach I stopnia).

W takim wypadku należy uzupełnić dane o wykształceniu i ponowić próbę zapisania.

W razie problemów dzwoń (16 6244646) lub pisz na adres rekrutacja@pwste.edu.pl. W kwestiach technicznych proszę dzwonić do działu informatyki: 16 6244639

..